המלצת השבוע

דיילידי - DailyD

דיילידי אתר דיילי די הוא אינדקס קופונים מתקדם שמציע באתר אחד את הקופונים הבולטים של אתרים מוכרים רבים, ביניהם גרופון, באליגם ורבים אחרים. החיפוש באתר הוא נוח בזכות קטגוריות חיפוש מפורטות ורבות. האתר מקפיד לפרסם רק קופונים שמעניקים לצרכנים מעל ל-50% הנחה במחיר המוצר.

רשימת האתרים מהם מרכז דיילידי קופונים לבחירתכם:

BUY2, בא בטוב, באליגם, CheapOn ,Coupo, קופון ישיר, קופונצ'יק, ספידיל, תתפנקו, וואלה שופס, Wine and More, יו טו, זהו זה, סוף עונה, systemax, קבוצתי, Home Shop, גרופון, הדיל היומי, GooDeal, גוזרים קופון, Group Home, הכי זול, Hotels ,Majnoon ,Shavhe ,GetIt ,Grand Bazar, קופוני, DeaLik, דיל היום, DealVIP, Elissa Milan, פתאל על הזמן.

בין שלל הדילים שניתן לאתר דרך אתר דיילי די תוכלו למצוא דילים של חברות נופש ותעופה, טיפולים אסתטיים, ארוחות במסעדות, פעילויות לילדים ולכל המשפחה ועוד אינספור אפשרויות. ניתן למקד את החיפוש לאיזור מסוים בארץ אך גם לפי תחומי השירות להם אתם זקוקים.

בנוסף, מאפשר אתר דיילי די להוריד אפליקציה שתאפשר לקבל את כל הדילים היומיים ישירות לאייפון, ליצור רשימת שוברים שנרכשו בכל האתרים השונים ולעקוב אחר מצב הקופון והמשלוח וגם לקבל הודעה לטלפון הנייד כאשר מגיע לאתר מוצר מסוים בו אנחנו חושקים.

בקרו באתר - http://www.dailyd.co.il